START

Witaj w konfiguratorze wózków modułowych SW

W kilku prostych krokach przeprowadzimy cie przez podstawowe możliwości systemu umożliwiającego samodzielną konfigurację oraz wycenę platformy transportowej lub wózka półkowego.

System SW jest jednym z niewielu rozwiązań na rynku, który od samego początku zakładał konieczność zmian oraz modyfikacji produktu w trakcie jego użytkowania.

Prezentowane przez nas rozwiązania zbudowane są na uniwersalnej ramie [ wykonanej zgodnie z EN1090], umożliwiającej rozbudowę lub późniejsze dostosowanie wózka do zmian zachodzących w Twojej firmie, a także obecnych i przyszłych wymagań BHP [ np konieczność posiadania CE]

Rozbudowana baza dostępnych akcesoriów, a także możliwość uzupełnienia systemu o oczekiwane przez klienta elementy daje nowe możliwości.

Elementy występujące w systemie SW są w pełni ze sobą kompatybilne.

Wykorzystując ramę użytą w SW platformowy bez problemu jesteśmy w stanie skonfigurować półkową nadstawkę – wszystko przy użyciu trzech kluczy.

Jedna, dwie, trzy czy nawet więcej półek możesz ustawić na dowolnej wysokości, zapewniając ergonomię pracy oraz oszczędzając miejsce i ilość potrzebnych wózków.

A najważniejsze – konfigurację możesz zmieniać tak często jak zmieniają się Twoje potrzeby!

Rama Zaczep Suma