Enwar Sp. z o.o. aktualnie poszukuje:

Producent urządzeń do transportu wewnątrz – zakładowego [Intralogistyka]  i konstrukcji dla przemysłu
oraz budownictwa poszukuje dla swojego Partnera Handlowego kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA
DS. SPRZEDAŻY I TELEFONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA
na terenie Polski i Europy
miejsce pracy: Świebodzice
region: dolnośląski

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie Polski i Europy oraz podtrzymywanie kontaktów z istniejącymi Klientami.
  • Analiza rynku, uczestnictwo w poszerzaniu oferty o nowe produkty i usługi.
  • Przygotowywanie koncepcji, założeń projektowych, sporządzanie kalkulacji oraz ofert wraz z prowadzeniem procesu negocjacji.
  • Promowanie usług i produktów firmy.
  • Realizacja planów sprzedaży.
  • Profesjonalna obsługa posprzedażowa.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży telefonicznej.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Biegła znajomość języka angielskiego – WARUNEK KONIECZNY.
  • Motywacja do pracy.
  • Zdolności sprzedażowe.
  • Umiejętność sprawnej obsługi pakietu MS Office.
  • Zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu.

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.
  • Pracę w młodym zespole, w miłej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie CV do siedziby firmy lub przesłanie na e-mail: praca@enwar.pl

W swojej aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną poufność zgłoszeń.